SPONSORZY

Szkoła od lat może liczyć na otwartość i pomoc rodziców. To dzięki ich wielkiemu zaangażowaniu klasopracownie są czyste, kolorowe i estetycznie urządzone. Rada Rodziców organizuje zabawy sylwestrowe lub karnawałowe, a zarobione pieniądze przeznacza na potrzeby placówki. Dla szczególnie wyróżniających się rodziców przyznawane są honorowe tytuły „Przyjaciela Szkoły”. Pedagog szkolny corocznie organizuje charytatywne akcje pod hasłem „Boże Narodzenie”, których celem jest pozyskanie środków na zakup paczek świątecznych dla najbardziej potrzebujących dzieci i słodkich upominków dla całej społeczności szkolnej. Organizuje także zbiórki odzieży. Szkolne Koło TPD wspiera działalność opiekuńczą szkoły poprzez dofinansowywanie wycieczek i wypłacanie zapomóg losowych. Corocznie organizuje sprzedaż cegiełek zasilających szkolne konto. Darczyńcy i sponsorzy nie opuszczają nas w potrzebie i zawsze możemy liczyć na ich hojność. To dzięki ich otwartości i rozumieniu potrzeb możemy wzbogacać księgozbiór biblioteki, kupować nowe pomoce dydaktyczne, poprawiać estetykę szkoły, obdarowywać potrzebujące dzieci a także uświetniać imprezy i uroczystości szkolne.

A oto osoby, które z życzliwością i otwartością traktują potrzeby szkoły:
- Ewa Anteczek
- Renata Szadkowska
- Konrad Zając

Rok szkolny 2015/2016
Przyjaciele naszej szkoły, z pomocą których udaje się nam zrealizować nawet najtrudniejsze przedsięwzięcia:
- PPH TRANS-PIK p. Piotra Kopacza
- p. Urszula Staruszkiewicz