WOLONTARIAT

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to , czym dzieli się z innymi”. Jan Paweł II

Pomagajmy!
To nic nie kosztuje!
Do 27 listopada zbieramy korki dla chorej Zuzi Flont. Dziewczynka musi przejść długotrwałą i kosztowną rehabilitację. POKAŻ SERCE – DAJ KOREK!

Dnia 18.10. 2017r. grupa młodzieży pod opieką p. A. Kujawskiej i p. I. Dębińskiej wybrała się na pobliski cmentarz, by uporządkować zaniedbane, „opuszczone” groby. Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy!

Mali wolontariusze klas młodszych w ostatnim dniu października odwiedzili cmentarz w Białobrzegach. Pamiętali o zmarłych nauczycielach zapalając na ich grobach znicze. Odwiedzili także inne „opuszczone” mogiły, pozostawiając tam „światełka pamięci” i modlitwę.